Weź udział w III Międzynarodowym Forum Biznesowym, Charków, 7-8 kwietnia 2016.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kijowie, uprzejmie informuje, iż w dniach 7-8 kwietnia 2016 roku organizuje misję gospodarczą polskich przedsiębiorstw i instytucji pod przewodnictwem Ambasadora RP w Ukrainie, Pana Henryka Litwina na III Międzynarodowe Forum Biznesowe w Charkowie, w ramach której przewiduje się udział polskich firm w w/w forum oraz towarzyszących temu przedsięwzięciu spotkaniach B2B. Misja organizowana jest we współpracy z Polsko-Ukraińską Izbą Gospodarczą oraz Międzynarodowym Stowarzyszeniem Przedsiębiorców Polskich na Ukrainie.

 

Powyższe przedsięwzięcie będzie miało na celu promocję gospodarczą Polski oraz polskich przedsiębiorców, a także inicjację kontaktów handlowych pomiędzy polskimi i ukraińskimi firmami.

W forum biznesowym jest przewidziany udział ponad 350 uczestników z obwodu charkowskiego i terytorium całej Ukrainy. Jak wskazują statystyki z ostatnich dwóch lat, w większości są to dyrektorzy i właściciele firm. W pierwszym dniu wydarzenia odbędzie się forum biznesowe, w którym po sesji plenarnej, odbędą się równolegle cztery sesje tematyczne:

1. Inwestycje: „Jak przekształcić biznes w atrakcyjny inwestycyjnie. Praktyczne aspekty”

2. Import/ eksport: „Rynki zagraniczne dla MŚP: mity i realia”

3. Energoefektywność: „ Energoefektywność, jako wyzwanie dla ukraińskiego biznesu”

4. Granty: „Programy donorskie, granty i programy pomocy technicznej dla ukraińskiego biznesu”

Uczestnicy polskiej misji biznesowej będą mieli możliwość wystąpienia podczas w/w sesji.  W pierwszym i drugim dniu wydarzenia polskie firmy będą miały możliwość udziału w spotkaniach B2B.

W drugim dniu forum planowane jest przeprowadzenie „Inwestycyjnego salonu”, w ramach którego ukraińskie przedsiębiorstwa będą prezentować road-show dla zagranicznych inwestorów (informacje o zgłoszonych firmach w załączeniu) oraz wyjazdowej sesji „Bitwy projektów” (współorganizator StartUp.Network), na której będą prezentowane charkowskie startupy.

WPHI Kijów zaprasza do udziału w misji gospodarczej do Charkowa wszystkie zainteresowane przedsiębiorstwa i instytucje polskie. Prosimy o wypełnienie wniosku on-line (zawiera również ogólne informacje organizacyjne).Termin nadsyłania zgłoszeń upływa w dniu 24 marca br.

W załączeniu - prezentacja nt. założeń forum. Pobierz w wersji: angielskiej, rosyjskiej.

W przypadku zainteresowania Państwa udziałem w misji gospodarczej do Charkowa oraz dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Panią Małgorzatą Gawin, I Sekretarzem lub Katarzyną Vitkovską, II Sekretarzem WPHI Kijów (tel.: (+38) 044 279 12 98, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

 

11 lutego 2016

 

Bądź na bieżąco i dołącz do wydarzenia na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców. Wystarczy, że klikniesz poniżej
fb