Kaliningradzka Izba Przemysowo-Handłowa, przy wsparciu Rządu Obwodu Kaliningradzkiego FR w celu wzmocnienia, rozwoju i modernizacji procesu działalności targowo-wystawienniczej na terenie regionu zaprasza do udziału w nowych targach branżowych, które odbędą się w Kaliningradzie w Pałacu Sportu "JANTARNYJ"

w 2016 roku:

● Targi medyczne Pro Medycyna i Kosmetologia – 08-10 września 2016 r.

● Targi budownictwa i wystroju wnętrz Pro Stroj – 22-24 września 2016 r.

Prezentację targów przekazujemy w załączeniu.

Proponujemy również skorzystać z okazji, by wprowadzić swój biznes na nowy poziom, dzięki użyciu nowych technologii wystawienniczych - wystawcy mają okazję zamieścić swoją witrynę na wirtualnej ekspozycji www.EXPO.PRO, która będzie dodatkowym skutecznym narzędziem promowania swoich towarów i usług oraz znalezienia nowych partnerów. Więcej informacji można znaleźć bezpośrednio na stronie internetowej http://expo.pro

Formularz zgłoszeniowy należy wysłać do dnia 20 sierpnia 2016 r. pod adres e-mail : Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wszelkie dodatkowe pytania odnośnie udziału w przedsięwzięciu proszę kierować do:

Ewelina Michajłowa - Kierownik projektu - +7 (4012) 590-650, kom. +7 9062379003; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Helena Romanowa (język polski)- Zastępca dyrektora Wydziału Współpracy Międynarodowej- tel.+7 (4012) 590-650; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy do wzięcia udziału w targach, prezentacji swojej oferty i profesjonalnych osiągnięć.

Formularz zgłoszeniowy PRO Strojdekor

Formularz zgłoszeniowy PRO Zdrowie i Uroda

CeBiM 20|07|2016

Bądź na bieżąco i dołącz do wydarzenia na Facebook'u! Otrzymuj powiadomienia o aktualnościach i artykułach tematycznych. Poinformujemy Cię o możliwościach zapisu na konferencje i wydarzenia dla przedsiębiorców.

Wystarczy, że klikniesz poniżej:
FB