Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza ma przyjemność poinformować, iż wraz z Międzynarodowym Centrum Prawniczym EUCON przystępuje do organizacji wydarzenia gospodarczego zaplanowanego na maj 2015 r. pod hasłem:„Dzień Ukraińskiego Biznesu w Polsce” połączonego z prezentacją projektów ukraińskich opracowanych przez ukraińskich przedsiębiorców planujących nowe działania gospodarcze w Polsce.

Wydarzenie stanowi kontynuację wcześniejszej inicjatywy PUIG, jaką był Dzień Polskiego Biznesu w Ukrainie, który odbył się 6 grudnia 2014 r. w Kijowie. „Dzień Ukraińskiego Biznesu w Polsce” zostanie poświęcony możliwościom prowadzenia działalności gospodarczej i inwestowania bezpośredniego przez polskie podmioty w Ukrainie, a prezentacja ukraińskich projektów inwestycyjnych stanowi konkretną ofertę, której realizacja może mieć miejsce, np.
w specjalnych strefach ekonomicznych w Polsce.
Wśród zaproszonych gości spodziewani są przedstawiciele władz centralnych Polski i Ukrainy, w tym Ministerstw Gospodarki i Finansów obu krajów, korpus dyplomatyczny, eksperci instytucji z zakresu podatków, polityki celnej, przepisów prawa handlowego i przedstawiciele środowiska biznesu. Spodziewamy się również reprezentantów urzędów miast: Kijowa, Odessy, Charkowa i Dniepropetrowska.
Wyżej wymienione wydarzenia będą miały miejsce 14-15 maja 2015 r. w Gmachu Ministerstwa Gospodarki RP
Aby wziąć udział w wydarzeniu, należy wypełnić formularz rejestracyjny, który znajduje się na stronie internetowej: www.pol-ukr.com. Koszt uczestnictwa w dwudniowym wydarzeniu to 180 zł (netto); dojazd i zakwaterowanie w Warszawie we własnym zakresie. Ilość miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia do 8 maja 2015 r. do godz. 16.oo.
 
W razie dodatkowych informacji.
Andrzej Drozd
Wiceprezes PUIG
796-093-863
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.